Yeni websitemiz www.turpack.com.tr adresine taşınmıştır. Bu sitedeki stick şeker dolum makinesi, kahve dolum makinesi, stick makinesi, dikey dolum makineleri, terazili makine ve vidalı dikey dolum makineleri teknik bilgileri ve resimler eskidir. En son güncel makinelerimiz hakkında bilgi almak için lütfen yeni websitemiz Yeni websitemiz www.turpack.com.tr adresine tıklayınız. Ya da bize 0212 612 55 43 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Üçü Bir Arada Kahve Paketleme Makinesi

Üç kenarından yapıştırılmış stick tip paketlere kahve, şeker ve süt tozundan oluşan üçü bir arada hazır kahve paketlerini tek kullanımlık bir şekilde el değmeden paketleme amacıyla dizayn edilmiş tam otomatik paketleme makinasıdır. Bu stick dolum makinesi ile : Nescafe tarzında tek kullanımlık kahveler, yüksek hassasiyetli paslanmaz vidalar aracılığı ile gıda standartlarına uygun bir şekilde otomatik olarak paketlenir.

Kontrol Sistemi PLC
Üretim Kapasitesi 100 paket / dak
Gramaj Aralığı 5-22 gr
Paket Eni 34mm
Paket Boyu 50-170 mm
Bobin Çapı 400 mm
Bobin Eni 200 mm
Makinenin Ağırlığı 400kg
Makine Ebatları 100*170*220 cm
Basınçlı Hava İhtiyacı 6 Bar – 300 Litre/dakika
Elektrik İhtiyacı 4Kw/h 3X380 Volt

VİDEO :

OPSİYONEL ÖZELLİKLER :

1- ÜRÜN BESLEME SİSTEMİ ( HELEZON )

Tamamen paslanmaz çelikten imal edilen helezon ile paketlenecek ürünler yerden otomatik olarak makinenin haznesine taşınır. Helezon makinenin PLC sistemi ile haberleşmekte olup, ürün kritik seviyenin altına düşünce otomatik olarak çalışır ürün belirli bir seviyeye ulaşınca otomatik olarak durur. Helezon paketlenecek ürünün yapısına zarar vermeyecek bir sistemde tasarlanmaktadır.

2- ÜRÜN TAŞIMA BANDI ( ÇIKIŞ KONVEYÖRÜ )
Sert alüminyumdan imal edilmiş konveyör ile, makinede paketlenmiş ürünler otomatik olarak operatörlerin önüne getirilerek kutulama işlemi kolaylaştırılır.

3 -TARİH ATMA SİSTEMİ ( PRİNTER )

Paketlenmiş ürünlerin üzerine üretim ve son kullanım tarihlerinin basılmasını sağlar.
4- ÇENTİK ATMA SİSTEMİ
Üretilen stick paketlerin kontrollü bir şekilde kolayca açılmasını sağlar.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,


You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

AddThis Social Bookmark Button

Comments are closed.

»